Obchodní podmínky a provozní doba

Skupinová cvičení, Pole Dance a solárium

  • Pro skupinová cvičení a lekce Pole Dance je možné zakoupit kromě kurzů také permanentku v provozovně Fitness Olympia. Permanentka na solarium nebo skup.cv. má platnost 12týdnů ode dne vystavení, je na jméno a nepřenosná. Za odhlášenou ani neodhlášenou rezervovanou hodinu si neúčtujeme žádný poplatek (díky individuálnímu počtu cvičících však uvítáme, pokud danou rezervaci řádně a včas zrušíte).
  • Počet míst je v našem fitness limitován, maximální počet cvičících ve skupinových aktivitách je pět, Pole Dance disponuje se čtyřmi tyčemi. Pokud nechcete tedy přijít o Vaši oblíbenou hodinu, rezervujte si místo předem jednoduše buď na stránkách facebook: Fitness Olympia Plzeň, telefonicky či prostřednictvím SMS na tel: 702 170 142 (také v případě zrušení rezervací).
  • Termíny i ceny kurzů Pole Dance jsou vždy předem vypsány dle počtu hodin v semestru a levelu Z(základní) 1-4, P(profesionální). Lekce každého kurzu se konají každý týden ve stejný den i čas. V počtu semestrových hodin nejsou zahrnuty vánoce. Přihlášky a platba kurzu přímo ve Fitness Olympia nejméně 14dní před začátkem kurzu. Platba je možná pouze převodem na bank. účet 208733166/0600.
  • V případě storna činí poplatek 50% z ceny kurzu. Zameškané lekce je možné nahradit pouze v době trvání kurzu ve vypsaných hodinách Pole Dance Level mix nebo dle dohody. Všechny kurzy se otevírají od počtu dvou cvičících, v případě jen jednoho cvičícího je cena lekce jako u lekce na permanentku.

Provozní doba

Po: 17:00 – 21:00
Út: 17:00 – 21:00
St:  17:00 – 21:00
Čt:  17:00 – 21:00
Pá:   8:30 – 10:00
Ne: 17:00 – 21:00

Dopolední a letní otevírací doba dle rozvrhu aktivit nebo na objednávku.

Návštěvou naší provozovny souhlasíte s našimi rezervačními i obchodními podmínkami a s případným použitím fotek, videí z hodin, lekcí a kurzů pouze za účelem propagace Fitness Olympia.